Post Malone wytatuował penisa na twarzy Steve’a-O. Całość naturalnie uwieczniono

Wygląda na to, że "Jackass" to po prostu styl życia.


2024.06.18

opublikował:

Post Malone wytatuował penisa na twarzy Steve’a-O. Całość naturalnie uwieczniono

fot. mat. pras.

Choć od premiery oryginalnego „Jackass” minęło już niemal 25 lat, format nadal nie znudził się ani widzom, ani twórcom. Produkcja od czasu do czasu wraca w różnej formie – czasami do telewizji lub na platformy streamingowe, czasami do kina. Twarzą „Jackass” niezmiennie pozostaje Johnny Knoxville, ale mocną drugą pozycję ma w tej kwestii Steve-O, który uznał, że wreszcie dojrzał do tego, by mieć tatuaż na twarzy.

Aktor, kaskader, generalnie jackassowy człowiek-orkiestra skończył przed kilkoma dniami 50 lat. Steve-O uznał, że lepszej okazji do wcielenia w życie swojego planu nie będzie i poprosił o pomoc Post Malone’a. W końcu jeśli kto zna się na dziarach na twarzy lepiej niż Posty? Artysta jest miłym gościem i nie odmawia pomocy kolegom, dlatego spotkał się ze Steve’em, wziął do ręki igłę i machnął kaskaderowi nad okiem penisa. Członek ekipy „Jackass” zdaje się być zachwycony.

SPRAWDŹ TAKŻE: Michał Wiśniewski wspomina wypad do Kijowa z Sokołem, Kukonem, Quebo i Matą: „Wywaliło mi to wszystko do góry nogami”

Polecane

Share This