Post Malone zagra wirtualny koncert dla Pokémonów


2021.02.12

opublikował:

Post Malone zagra wirtualny koncert dla Pokémonów

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Post Malone, który – co warto podkreślić – wciąż ma Game Boya Color specjalnie po to, by grać w Pokémony – przyznaje, że wirtualny koncert z okazji Pokémon Day będzie dla niego prawdziwą podróżą sentymentalną. Warto wspomnieć, że raper i kultowa seria to niemal rówieśnicy: Posty obchodził 25. urodziny w lipcu 2020, a Pokémony świętują 25-lecie w 2021. – Jestem fanem Pokémonów od dawna. W pewnym sensie dorastałem z nimi. Świętowanie 25 lat to ważna okazja, dlatego postanowiliśmy zrobić to razem – przyznaje artysta w rozmowie z magazynem „Billboard”.

Koncert będzie do obejrzenia za darmo w niedzielę, 27 lutego, od godziny 7:00 pm czasu EST – w Polsce będzie to 1:00 w nocy z soboty na niedzielę. Występ będzie dostępny na oficjalnym kanale Pokémon na YouTube, Twitchu oraz na stronie internetowej przygotowanej z okazji jubileuszu.

Sprawdź także: Margaret i Natalia Szroeder rapują w kapitalnym singlu „Sold out”

Wiosną 2020 Post Malone zagrał wirtualny koncert, podczas którego zaprezentował swoje ulubione utwory Nirvany, zyskując tym spore grono nowych fanów. W rozmowie z „Billboard” Posty zapowiada nową muzykę w 2021: – Szykujcie się na sporo dobrych rzeczy. Najwyższy czas. Nie mogę też doczekać się premiery filmu, w którym miałem zaszczyt wystąpić: „Wrath of Man” Jasona Stathama.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @postmalone

Post Malone wsparł medyków, dając im 10 tysięcy par sygnowanych przez siebie Crocsów

Post Malone postanowił wesprzeć lekarzy walczących na pierwszej linii z trwającą pandemią koronawirusa. Raper przekazał pracownikom amerykańskiego szpitala… dziesięć tysięcy par sygnowanych przez siebie Crocsów. Post Malone x Crocs Duet Max Clog II, to już kolejna edycja butów produkowanych przez Crocs we współpracy z Post Malonem. Crocs Duet Max Clog II cieszą się ogromną popularnością i wyprzedały się momentalnie po tym jak trafiły do sklepów. Crocsy trafiły do szpitali w ramach akcji charytatywnej „Musicans on Call”, która wspiera około 70 szpitali w Stanach Zjednoczonych. Teraz sygnowane przez artystę Crocsy noszone są przez pracowników na wszystkich oddziałach m.in. covidowym czy onkologii.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This