Post Malone zagrał wirtualny koncert w świecie Pokémonów


2021.02.28

opublikował:

Post Malone zagrał wirtualny koncert w świecie Pokémonów

Seria Pokemon świętuje w tym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji marka szykuje serię różnych wydarzeń, a jednym zn ich jest projekt zatytułowany „Pokemon 25: The Album”. Powstanie on przy współpracy z artystami Universal Music Group. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w projekcie udział weźmie Kate Perry, a teraz poznaliśmy kolejnych artystów biorących udział w akcji. Do Perry dołączyli Post Malone oraz J Balvin, który w wywiadzie z Rolling Stone ujawnił kilka szczegółów „Pokemon 25: The Album”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kate Perry i Pikachu łączą siły. Wspólnie będą świętować 25-lecie Pokémonów

Balvin ujawnił podczas rozmowy, że nagrał numer w języku hiszpańskim i niebawem ukaże się do niego klip. Zdradził także, że na albumie „Pokemon 25: The Album” znajdzie się 14 numerów, a projekt ukaże się na wiosnę tego roku.

Znajdą się tam naprawdę szalone kawałku. Na pewno wpadną każdemu w ucho – uchyla rąbka tajemnicy J Balvin.

Tymczasem w sieci pojawił się ponad 13 minutowy wirtualny koncert animowanej wersji Post Malone. Raper zagrał m.in. numery „Psycho”, „Circles” czy „Congratulations”. W animacji zobaczymy jak raper podróżuje przez świat Pokémon w towarzystwie popularnych stworków. Podróż ostatecznie kończy się na ogromnym stadionie. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Wirtualny koncert Post Malone’a wzbudził tyle samo zachwytów, co kontrowersji. Pewnej grupie fanów nie podoba się to, że raper śpiewał o seksie i narkotykach, a w tle pojawiały się Pokemony popularne głównie wśród młodych osób.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This