Postmodern Jukebox wrócą do Polski


2018.11.06

opublikował:

Postmodern Jukebox wrócą do Polski

foto: mat. pras.

Aby zapoczątkować odliczanie do nadchodzącego Twenty-Twenties (2020) znany muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox okrąży świat w 2019 ze swoją trasą Welcome to the Twenties 2.0 Tour. Trasa ma na celu przygotowanie świata na nową dekadę – taką, w której twórca Postmodern Jukebox – Scott Bradlee – ma nadzieję zobaczyć powrót do stylu i rzemiosła, które były wyrazem muzyki poprzednich pokoleń.

Postmodern Jukebox ze swoją trasą Welcome to the Twenties 2.0 Tour odwiedzi blisko 250 miast. W rozpisce znajduje się również Poznań. 16 marca 2019 grupa wystąpi w tamtejszym klubie B17. Bilety w cenie 129 PLN trafią do sprzedaży 9 listopada o godz. 10:00. Organizatorem koncertu jest agencja Live Nation.

Ostatnio w latach dwudziestych dostaliśmy jazz – jedyną prawdziwą amerykańską formę sztuki. Kto wie co przyniesie nam 2020? – mówi lider grupy Scott Bradlee. – Jedno jest pewne – jest mnóstwo ludzi zmęczonych krzyczącymi nagłówkami, bezmyślnymi programami w TV i uzależnieniem od smartfonów, które przyczyniły się do tego, że ludzi się od siebie w ostatniej dekadzie jeszcze mocniej oddalili. Używamy naszego małego zakątka w przestrzeni pop-kultury, aby powiedzieć ludziom, żeby zapomnieli o swoich problemach i dołączyli do nas by wspólnie świętować prawdziwe muzyczne talenty i ponadczasowy styl – na żywo i w prawdziwym życiu.

Kiedy przygotowujemy koncertowy koncept Postmodern Jukebox pracujemy nad powiązaniem odpowiedniego talentu z odpowiednim materiałem i budowaniem niesamowitych i unikalnych przeżyć podczas naszych koncertów – wyjaśnia Bradlee. – Bądźcie gotowi na sensacyjną imprezę w stylu lat 20 i Wielkiego Gatsby’ego.

Istniejący od 2009 roku muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox (PMJ) ma na koncie ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube, 3,5 miliona subskrybentów oraz ponad 1,7 miliona fanów na Facebooku. Przez ostatnią dekadę PMJ podróżował po całym świecie grając setki koncertów w wyprzedanych salach na 6 kontynentach. Wystąpili także w takich programach telewizyjnych jak „Good Morning America”, podbili listy przebojów na iTunes i Billboard oraz zwrócili uwagę NPR Music, NBC News i szerokiej publiczności na całym świecie.

Polecane

Share This