Power Of Trinity na Impact Festival


2012.04.02

opublikował:

Power Of Trinity na Impact Festival

Live Nation Polska informuje, że zespołem zamykającym line up Impact Festival jest jeden z najpopularniejszych polskich zespołów Power of Trinity!

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość  artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty  na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju  The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych.

Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.

Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv.

Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

Zespół tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

Wieloletnia już współpraca pomiędzy Live Nation Polska oraz Eventim Polska zaowocowała stworzeniem sceny Eventimu na festiwalu Impact!

Podczas zbliżającego się festiwalu Impact, który odbędzie się na warszawskim Bemowie największa polska firma sprzedająca bilety na imprezy kulturalne Eventim Polska zaprezentuje swoje najnowsze przedsięwzięcie „Scena Eventim”. Jest to kolejny przykład zaangażowania Eventim Polska nie tylko w dostarczanie najwyższej klasy usług dla obsługi międzynarodowych wydarzeń, ale również w wsparcie karier najlepszych i najbardziej utalentowanych zespołów. Od 2 lat Eventim Polska wspiera Festiwal Woodstock, więc stał się naturalnym partnerem dla tak ważnego wydarzenia, jakim jest Festiwal Impact.

Na Scenie Eventim podczas Festiwalu Impact, najbardziej utalentowani artyści będą mogli zaprezentować się w profesjonalnym otoczeniu z wykorzystaniem najlepszego sprzętu dźwiękowego i najwyższej klasy oświetlenia, które zagwarantuje fanom muzyki z Polski i całej Europy ekscytujące doświadczenia.

Od ponad 4 lat Live Nation jest naszym profesjonalnym i ogromnie rzetelnym partnerem, który organizuje najlepsze i najbardziej pożądane międzynarodowe i krajowe wydarzenia na scenach całej Polski”, mówi Dyrektor Zarządzajaca Eventim – Joanna Bączkowska, „Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać nowy Festival Impact nie tylko poprzez najlepsze usługi biletowe, ale również wiedzą i logistyką w obsłudze „Sceny Eventimu”. Będzie to fantastyczne otoczenie dla artystów i również dodatkowe atrakcje dla fanów, które ogłosimy w szczegółach na naszej stronie w ciagu następnych tygodni i miesięcy. Impact będzie ważnym wydarzeniem Polskiego sezonu festiwalowego w 2012 roku. To wprost miejsce aby pójść, spędzić świetnie czas z najlepszą muzyką i rozrywką”.

A zatem… Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na pierwszej edycji Impact Festival:SCENA GŁÓWNA:

Red Hot Chili Peppers

Kasabian

Public Image Ltd.

Marlon RoudetteSCENA EVENTIM: 

The Charlatans

The Vaccines

I Blame Coco

Power of Trinity27 lipca, Warszawa, Lotnisko Bemowo

Strona Impact Festival: www.impactfest.pl.

Polecane

Share This