Power Of Trinity w Krakowie


2012.03.26

opublikował:

Power Of Trinity w Krakowie

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość  artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty  na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych min Eski Rock, Antyradia i Trójki.

Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg.

Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv.

Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl.

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Data: 26.03.2012

Miejsce: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9

Start: 20:00

Wstęp: 15 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Polecane

Share This