Powrót Aerosmith


2012.05.25

opublikował:

Powrót Aerosmith

Słynny zespół Stevena Tylera i Joe Perry’ego nie tylko wykonał na żywo nowy singiel „Legendary Child” ale ogłosił też tytuł i datę premiery nowej studyjnej płyty: „Music From Another Dimension” trafi na półki sklepowe na całym świecie 27 sierpnia. Wspomniany singiel dostępny jest już w serwisie iTunes, dostępny jest też poniżej:

 Aerosmith ruszają też w letnią trasę koncertową, która a rozpocznie się 16 czerwca i na razie obejmie wyłącznie Stany Zjednoczone.

Zespół Aerosmith to żywa legenda rocka – w swojej ponad 40-letniej karierze muzycy sprzedali już ponad 150 milionów płyt, zdobyli liczne nagrody w tym 4 Grammy, 10 MTV Video Music Awards i 7 American Music Awards.  W 2001 roku zostali wprowadzeni do prestiżowego Rock and Roll Hall of Fame. Praktycznie w każdej dekadzie działalności wydawali albumy, które trafiły do kanonu światowego rocka, przynosząc takie przeboje jak „Walk This Way”, „Livin’ On The Edge”,  „Crying’”, „Crazy” czy „I Don’t Wanna Miss A Thing”. Ich ostatni studyjny album „Honkin’ On Bobo” ukazał się osiem lat temu.

Tracklista Music From Another Dimension :

1. What Could Have Been Love

2. Beautiful

3. Street Jesus

4. Legendary Child

5. Oh Yeah

6. We All Fall Down

7. Another Last Goodbye

8. Out Go the Lights

9. Love Three Times a Day

10. Closer

11. Shakey Ground

12. Love a Lot

13. Freedom Fighter

14. Up on the Mountain

Polecane

Share This