Powrót Firmy? Bosski komentuje słowa Pomidora i Popka


2019.04.05

opublikował:

Powrót Firmy? Bosski komentuje słowa Pomidora i Popka

foto: P. Tarasewicz

Pomidor i Popek szykują wspólny album, ale przy okazji wczorajszej wizyty w naszej redakcji artyści przyznali, że są otwarci również na powrót Firmy.

Ja bardzo wierzę w to, że jest szansa, żebyśmy nagrali coś jako Firma. Jeżeli wszyscy by do tego dorośli, to by było super. I ja bym sobie dla takiego projektu chętnie wypruł flaki. Z całą przyjemnością. Może kiedyś Kali, ja, Pomidor i reszta usiądziemy przy jednym stole i nagramy przynajmniej jeden kawałek, żeby przypomnieć naszym starym fanom ja to było – mówił Arturowi Rawiczowi Popek.

Co na to jego pozostali członkowie Firmy? Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz także do Bosskiego, Kalego i Tadka. Póki co odpowiedział jedynie ten pierwszy.

W przyszłym roku Firma będzie obchodzić 20-lecie istnienia i byłoby to fenomenalne, gdyby z tej okazji fani dostali prezent w postaci albumu w pełnym składzie. Na mnie można liczyć i będę trzymać kciuki, żeby się udało. Wszystko przed nami – napisał do nas Bosski.

Ostatnim wydawnictwem Firmy jest platynowa „Nasza broń to nasza pasja” z 2011 roku. W jej nagraniach nie uczestniczyli już jednak ani Kali, ani Pomidor.

 

 

Polecane

Share This