Powrót Króla – nowa lokalizacja i data koncertu Popka i gości


2016.09.08

opublikował:

Powrót Króla – nowa lokalizacja i data koncertu Popka i gości

Zaplanowana pierwotnie na czerwiec impreza „Powrót Króla” odbędzie się 1 października. Zmianie uległ nie tylko termin, ale i lokalizacja – koncert przeniesiono z Tauron Areny na Tereny Zielone UJ (ul. Piastowska 26A w Krakowie). Na scenie pojawią się: Popek solo, Gang Albanii, Kali, Żabson, Sokół & Marysia Starosta, Bosski / Drużyna Mistrzów, Tadek Firma, Daros, Jahbestin, Songo Omerta oraz gościnnie Abdul & Dennis. Otwarcie bram o 14.00, początek imprezy zaplanowano na 15.00, koniec na 22.00.

Ceny biletów:

Płyta główna – 49 zł (miejsca stojące)

Golden Circle – 69 zł (miejsca stojące w najbliższym sąsiedztwie sceny)

Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Organizator przewidział także rekompensaty dla tych, którzy kupili wcześniej droższe wejściówki:

Zakupione wcześniej bilety w strefie GC i na trybunach (odpowiednio 119 i 129 pln) upoważniają do wejścia do strefy GC Circus Tent oraz spotkania „meet & greet” z Popkiem, podczas którego każdy właściciel biletu odbierze osobiście darmową płytę Gangu Albanii podpisaną przez samego artystę. Natomiast bilety na płytę główną oraz tańsze trybuny (99 pln) upoważniają do wejścia do Golden Circle oraz odebrania podpisanej przez Popka płyty Gangu.

{facebook}

 

Polecane

Share This