Poznaliśmy datę i miejsce finału trasy Maty


2020.08.29

opublikował:

Poznaliśmy datę i miejsce finału trasy Maty

fot. mat. pras.

– Znamy datę koncertu Maty w Warszawie! 💣 Wreszcie możemy ogłosić, że finałowy koncert Maty kończący wyprzedaną trasę promującą album “100 dni do matury” odbędzie się 12 września w Warszawie na Letniej Scenie Progresji!

Wszystkie bilety zakupione na kwietniowy termin zachowują ważność, dodatkowo w sprzedaży pojawiła się ostatnia, piąta pula biletów. Na wydarzeniu pojawi się także stoisko z dedykowanym merchem i muzyką, a jeśli macie jakieś pytania dotyczące koncertu, SOLD OUT Agencja na pewno zna na nie odpowiedź. Do zobaczenia za 2 tygodnie, my już nie możemy się doczekać! 👋🏻 – czytamy na Instagramie labelu.

Bilety w cenie 90 PLN można kupić TUTAJ

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
<

blockquote class=”instagram-media” style=”background: #FFF; border: 0; border-radius: 3px; box-shadow: 0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width: 540px; min-width: 326px; padding: 0; width: calc(100% – 2px);” data-instgrm-captioned=”” data-instgrm-permalink=”https://www.instagram.com/p/CEbjtYehy2p/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading” data-instgrm-version=”12″>

Polecane

Share This