Poznaliśmy datę i miejsce pogrzebu Kory


2018.08.01

opublikował:

Poznaliśmy datę i miejsce pogrzebu Kory

fot. CGM.plFoto: CGM.pl

W sobotę zmarła Kora Sipowicz, jedna z najbardziej charyzmatycznych i najważniejszych polskich wokalistek, stojąca przez lata na froncie w zespole Maanam. Artystka od lat zmagała się z chorobą nowotworową.

Na fanpage’u artystki pojawiło się oświadczenie podpisane przez męża Kory Kamila Sipowicza, rodzinę oraz managerkę Katarzynę Litwin. Znajdziemy w nim informacje dotyczące pogrzebu, a także o ostatnich miesiącach jej życia.

Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie – czytamy w komunikacie.

Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny,przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu. Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też zamoyskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc. Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia – napisał w post scriptum Kamil Sipowicz.

 

Polecane

Share This