Poznaliśmy gości Mielzky’ego. „Do wesela się zagoi” już w marcu


2021.03.05

opublikował:

Poznaliśmy gości Mielzky’ego. „Do wesela się zagoi” już w marcu

fot. Szerszeń

2021 zaczął się bardzo dobrze dla fanów Mielzky’ego. Raper wrzucił do sieci dwa kapitalne single zapowiadające nowy album. Po solowym „Celu” w mijającym tygodniu usłyszeliśmy „W co ty grasz?” z gościnnym udziałem Słonia. Szef BDF nie jest oczywiście jedynym gościem zaproszonym na krążek „Do wesela się zagoi”. Mielon zaprosił do współpracy kolektyw Undadasea, Małpę, CatchUpa, Sariusa i Miłego ATZ. Dla fanów Mielzky’ego grono gości nie będzie dużym zaskoczeniem, ale absolutnie nie traktujemy tego jako zarzut. Jeden z fanów zapytał, gdzie jest Taco, u którego Mielon pojawił się gościnnie w ubiegłym roku. – C**j wie, w domu pewnie – odpowiedział raper.

„Do wesela się zagoi” można już zamawiać w przedsprzedaży. Mielzky i label 2020 przygotowali zestawy z kieliszkami, bluzą, koszulką oraz poprzednimi płytami rapera. Premiera krążka już 26 marca. Poniżej znajdziecie tracklistę i gości.

Sprawdź także: Mielzky i Słoń łączą siły w potężnym singlu zapowiadającym „Do wesela się zagoi”

Mielzky – „Do wesela się zagoi” – tracklista:

1. Dawny król
2. Co to ten rap?
3. Przyjaciele
4. W pobliżu
5. Zapamiętaj te słowa
6. W co ty grasz? ft. Słoń
7. Wszystko się je**e
8. Złoty pałac
9. Cel
10. Przewiew
11. Balans
12. Jak wyśnię ft. Sarius, CatchUp
13. Do wesela się zagoi
14. Z krwi i kości ft. Małpa
15. Poprawiny (Bauns Gruby) ft. Undadasea

Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP „Do wesela się zagoi” jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Wrócił dawny król.

Wersja preorderowa została wzbogacona o bonusowe CD. Dodatkowa płyta zawierać będzie instrumentalną wersję albumu, a także kilka ekskluzywnych remiksów. A wszystko to produkcji duetu The Returners, co stanowi najlepszą gwarancję jakości rozszerzonego wydawnictwa.

Polecane

Share This