Poznaliśmy gościa specjalnego Korna


2022.01.11

opublikował:

Poznaliśmy gościa specjalnego Korna

Foto: Tim Sacceti

Coraz bliżej do polskiego koncertu Korna. Weterani nu-metalu zawitają do nas 31 maja, by wystąpić w Warszawie (COS Torwar). Bilety na koncert organizowany przez Live Nation są jeszcze w sprzedaży, tymczasem dziś pojawiła się dodatkowa zachęta do ich kupna, ponieważ poznaliśmy gościa specjalnego. Przed występem gwiazdy wieczoru publiczność rozgrzeją Fever 333, dla których będzie to pierwszy koncert w Polsce.

Bunt potrzebował ścieżki dźwiękowej. Dostał to i wiele więcej od Fever 333. Skoncentrowani na misji „sztuka jako aktywizm” w 2017 r. artyści po raz pierwszy wystąpili z D333MONSTRATION w południowo-centralnym Los Angeles – chowając się przed przybyciem policji, ale zostawiając ślad na ulicach ich rodzinnego miasta.

Nastąpiły wielkie zmiany w kulturze muzycznej. Tytułowy utwór z ich epki „Made in America” zdobył Grammy w kategorii „Najlepszy występ rockowy”. Ich pełnometrażowy debiutancki album „Strenght in Numb333rs” osiągnął łącznie 60 milionów streamów.

Rozpalili sceny największych światowych festiwali muzycznych, m.in.: Lollapalooza, AfroPunk, Reading, Download UK, Download AU, Park Live Moscow czy japoński Fuji Rock Festival, teraz wreszcie przyjadą do Polski.

Polecane

Share This