Poznaliśmy kolejnego gościa KęKę


2019.07.08

opublikował:

Poznaliśmy kolejnego gościa KęKę

Foto: P. Tarasewicz

Wiemy już, że na „Mr KęKę” pojawi się pięcioro gości. W utworze „Ty do mnie przyszłaś” pojawił się Grizzlee, Kę zdradził niedawno, że zaprosił do współpracy także Palucha. Teraz artysta podzielił się z fanami wieściami na temat kolejnego współpracownika.

Miło mi poinformować, że kolejnym gościem na „Mr KęKę” będzie Paweł Domagała. Jego ubiegłoroczny album „1984” to sprzedażowy hit, a jego single słyszeliśmy wszędzie. Prywatnie Paweł to bardzo pracowity, skromny i ułożony facet. Jestem zaszczycony, że mogę go nazwać serdecznym kolegą – napisał radomianin.

Dla fanów obu artystów wspólny utwór był kwestią czasu. KęKę przyznał, że pomysł nagrania piosenki nie jest w tym przypadku nowy.

Myśleliśmy o wspólnym kawałku już jakiś czas. Nie chcieliśmy jednak robić niczego na siłę, dlatego udało się to dopiero przy okazji „Mr KęKę”. Słuchacze Pawła będą mieli okazję zobaczyć go w całkiem innej odsłonie. Numer który nagraliśmy, a do którego muzykę zrobił PLN Beatz, to jeden z mocniejszych i bardziej energetycznych kawałków na płycie. Będziecie zaskoczeni. Liczę, że pozytywnie – podsumował artysta.

„Mr KęKę” ukaże się 13 września.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This