Poznaliśmy kolejnych artystów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


2020.11.17

opublikował:

Poznaliśmy kolejnych artystów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Letnią Zadymę w Środku Zimy uświetnią Łąki Łan, PPNOU oraz Dawid Porta i Jafia. Artyści dołączają do ogłoszonych w zeszłym tygodniu Piotra Bukartyka, Zenka i ØRGANKA.

Przyszłoroczny Finał WOŚP, dedykowany zbiórce funduszy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku. W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy tej największej publicznej zbiórki w Europie zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Dzięki internetowej i telewizyjnej transmisji warszawskiego Finału mamy pewność, że radosne granie z głową dotrzeć będzie mogło do najdalszego zakątka globu.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. Dotychczas zgłosiło się 1 199 Sztabów z Polski i ze świata, a zarejestrowaliśmy już ponad 9 000 wolontariuszy. W tym roku większość procesów związanych z rejestracją Sztabów oraz wolontariuszy Finału WOŚP przebiega online.

Finałowe studio, transmisję z którego będzie można oglądać w Internecie i na antenie stacji TVN, wypełni znów muzyka, radość z możliwości pomagania i nadzieja na to – że pomimo wszystkich przeciwności – wygramy.

Źrodło: WOŚP

Polecane


Share This