Poznaliśmy line-up festiwalu Electronic Beats


2018.09.20

opublikował:

Poznaliśmy line-up festiwalu Electronic Beats

foto: mat. pras.

Justice, Maribou State, Meute i uczestnicy cyklu „Powroty” – oto niespodzianki, które przygotowali organizatorzy T-Mobile Electronic Beats Festivalu. Impreza odbędzie się w ostatnich dniach września w Warszawie.

Ikony french house’u Justice przyjadą do Polski z DJ setem. Reprezentanci Ed Banger Records zadebiutowali w 2003 roku remixem utworu Simian „We Are Your Friends”, który można było usłyszeć w tegorocznej kampanii T-Mobile „Powroty”. W sierpniu ukazała się ich nowa płyta „Woman Worldwide”. Artyści pojawią się na scenie Teatru Nowego w Warszawie 29 września.

Tego samego dnia na jednej scenie zagrają także Maribou State, Meute i wszystkie gwiazdy akcji „Powroty” – Kayah, KęKę, Nosowska, Zamilska, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz, Bass Astral x Igo, a także… ostatni duet, który poznamy dopiero 29 września. Dzień wcześniej w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, za to w niedzielę w trakcie PZU Maratonu Warszawskiego jeszcze raz będziecie mogli usłyszeć Meute, tym razem jako marching band.

Szczegóły imprezy znajdziecie na jej oficjalnej stronie ElectronicBeats.pl.

Polecane

Share This