Poznaliśmy nowego asa w talii Def Jamu


2022.03.17

opublikował:

Poznaliśmy nowego asa w talii Def Jamu

fot. YouTube

Kiedy wyjmowaliśmy wczoraj ze skrzynek pocztowych tajemniczą kartę przekierowującą na profile w mediach społecznościowych nowego gracza Def Jamu, nie mogliśmy zdradzić Wam jeszcze ksywki artysty, ponieważ obowiązywało nas embargo. Dziś label sam oficjalnie poinformował, że jego szeregi zasilił Rusina.

Mało który zawodnik na polskiej scenie rapowej wzbudzał w ostatnich miesiącach takie emocje jak Rusina, a fani zastanawiali się czy undergroundowy newcomer zasili roster dużych wytwórni muzycznych. Dzisiaj młody raper został ogłoszony jako nowy transfer wytwórni Def Jam Recordings Poland, polskiego oddziału legendarnej wytwórni z USA – czytamy w komunikacie towarzyszącym ogłoszeniu.

Rusina przedstawił się nowym słuchaczom imprezowym numerem „10 pak”, do którego melanżowy klip nakręcił learnhowtohustle. Artysta dołączając do nowej wytwórni robi kolejny krok w kierunku wydania albumu „Energia wygrywania”, który pojawi się na streamingach i półkach sklepowych jeszcze tej wiosny.

„10 pak” to drugi singiel z albumu „Energia wygrywania” po bardzo udanym i notującym wysokie liczby odtworzeń „Go!”. Kolejne single, tym razem z udziałem niespodziewanych gości, będą się pojawiały w najbliższych tygodniach wraz ze startem preorderu albumu.

Polecane

Share This