Poznaliśmy nowego podopiecznego Quebonafide


2021.02.11

opublikował:

Poznaliśmy nowego podopiecznego Quebonafide

fot. mat. pras.

Właśnie poznaliśmy nowego zawodnika, który będzie reprezentował barwy wytwórni Quebonafide. QueQuality przekazało w swoich social mediach, że do wytwórni dołączył OsaKa. Razem z tą informacją fani otrzymali pierwszy singiel młodego rapera, który zapowiada jego nadchodzący album „Nindo”. Na kanale wytwórni QueQuality udostępniony został teledysk do singla „Amaterasu”. Album OsaKa „Nindo” ukaże się na rynku w marcu 2021 roku. W sieci wystartował już preorder limitowanego wydawnictwa nowej twarzy QueQuality.

SPRAWDŹ TAKŻE: Filipek: „Wszędzie w rapie widzę marność”

,,Nindo” to album bardzo emocjonalny, wypełniony po brzegi szczerością i cechujący się brakiem jakichkolwiek barier w przekazywanej treści. Raper otwarcie rozlicza się ze sobą i swoją przeszłością serwując słuchaczom osiem spójnych utworów. Osiem numerów, jak osiem punktów czakry w ciele ninja (tzw. osiem wewnętrznych bram). Numery otwierają przypisane do nich bramy, a każda brama to krok w przód.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez QueQuality (@quequalitypl)

tymczasem szef QueQuality oraz jego manager mogą pochwalić się kolejnym wyróżnieniem. W zeszłym roku Quebonafide wydał kolejny album i trzeba przyznać, że narobił sporo zamieszania na rynku muzycznym. Premiera „Romantic Psycho” była bardzo spektakularną i innowacyjną kampanią promocyjną. Nietypowe akcje, tajemnicze przesyłki do fanów, zmiana wizerunku – raper zaskakiwał na każdym kroku. Wszystko to dało znakomite efekty – album rozszedł się jak ciepłe bułeczki i praktycznie zdominował rynek muzyczny pod każdym względem. Teraz Quebo oraz jego manager otrzymali wyjątkowe wyróżnienie. Akademia Menadżerów Muzycznych ogłosiła właśnie, że zwycięzcami nagrody AMM 2020, czyli zdobywcami tytułu Artysta roku i Menadżer roku, zostali Quebonafide oraz jego manager Piotr „Dj Ike” Zawałkiewicz.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This