Poznaliśmy okładkę i tytuł nadchodzącej płyty Bisza


2021.02.07

opublikował:

Poznaliśmy okładkę i tytuł nadchodzącej płyty Bisza

fot. Marcin Szpak

Bisz stopniowo odkrywa karty związane ze swoim nadchodzącym krążkiem. W sieci są już dwa single – podwójny „Kręgi/Joker” oraz „Zapadam się w pamięć”. Wiemy już także, że producentem nadchodzącego materiału będzie Kosa, z którym artysta nagrał w przeszłości epki „Zimy” oraz „Idąc na żywioł”. Teraz czas na kolejne wieści – bydgoski raper zdradził, że jego nowe wydawnictwo otrzymało tytuł „Blady król”. Artysta podzielił się z fanami okładką płyty.

Na pchamytensyf.pl trwa przedsprzedaż „Bladego króla”. Premiera wydawnictwa została zaplanowana na przełom lutego i marca. Osoby zamawiające płytę w przedsprzedaży, przed oficjalną premierą otrzymają link do cyfrowej wersji płyty, tak aby mogły zapoznać się z nią jako pierwsze. Dodatkowo – tylko preorderowicze będą mogli przedpremierowo odsłuchać jeden z niepublikowanych wcześniej singli zapowiadających album.

Sprawdź także: Wilk wraca – nowy teledysk Bisza już sieci

Nowa płyta długogrająca Bisza zawierająca 10 pełnych premierowych utworów. Materiał to współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem.

Wersja specjalna albumu zawiera dodatkowo pakiet wlepek oraz płytę CD „Wehikuł czasu to pamięć”, na której znajdzie się „wersja reżyserska” albumu w postaci słuchowiska, płyty w MP3: Bisz/Kosa: „Zimy”, „Idąc na żywioł”, maxisingiel „Noce” oraz instrumentale nowego albumu, teksty utworów wraz z autorskimi notatkami, niepublikowane fotografie, teksty literackie oraz utwory muzyczne „back in the days”.

Nowa płyta Bisza to współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem. Premiera albumu planowana jest na przełom lutego i marca. Wyjątkowa atmosfera wydawnictwa stopniowo odkrywana jest na wydarzeniu na Facebooku.

 

Polecane

Share This