Poznaliśmy okładkę i tracklistę nowej płyty Żabsona


2018.08.10

opublikował:

Poznaliśmy okładkę i tracklistę nowej płyty Żabsona

fot. P. Tarasewicz

Żabson zaprezentował okładkę i tracklistę nadchodzącej płyty „TRAPOLLO”. Premiera drugiego tegorocznego krążka rapera została zaplanowana na 15 sierpnia. W marcu pojawił się debiutancki album „Żabson to ziomal”.

Premiera TRAPOLLO już 15 sierpnia, czas zaprezentować oficjalny cover i zawartość. Pełne info o CD znajdziecie na stronie zabsontoziomal , zostało niespełna 300 egzemplarzy. Dodatkowo pojawiła się koszulka, również w mocno limitowanej ilości, wiecie co z tym zrobić! – napisał Żabson na swoim fanpage’u.

Album dostępny jest tylko tutaj.

Tracklista:

1. MOJŻESZ
2. INTERNET.WAV
3. GELATO
4. HERMES
5. TRAPOLLO
6. DI MARIA feat. WHITE 2115

Żabson rapuje o tym, jak “rozdziela tłum na pół jak Mojżesz”

Jednym z singli promujących wydawnictwo jest „Mojżesz”. Utwór został wyprodukowany przez KGR.

Kocham grać koncerty, wszystko to co się dzieje w okół mojej osoby, dzieje się tak naprawdę tylko po to żebym stanął na scenie. Nic nie zastąpi mi tego uczucia a gdyby nie moi wierni słuchacze którzy przychodzą na koncerty nigdy bym go nie doświadczył. Kocham Was za to że dajecie mi szanse robić to co robię – napisał Żabson na swoim fanpage’u.

Więcej informacji tutaj.

“Mój nowy materiał to niesamowite zjawisko”

Żabson w marcu tego roku wydał album “Żabson to ziomal”, który zdobył przychylne oceny krytyków i słuchaczy. – Prawdopodobnie r*** znowu to lato. Mój nowy materiał to niesamowite zjawisko internetowej popkultury. To nie jest hip-hop, to nie jest disco, to nie jest trap. Co to za gatunek dowiecie się już niedługo – mówił.

Więcej tutaj.

Polecane

Share This