Poznaliśmy pełny line-up Kazimiernikejszyn


2016.04.28

opublikował:

Poznaliśmy pełny line-up Kazimiernikejszyn

Festiwal odbędzie się w lipcu w Kazimierzu Dolnym.

Poznaliśmy pełny line-up festiwalu, na którym podobno pierwszy raz w karierze Katarzyna Nosowska tańczyła na scenie, festiwalu, na którym artyści grają swoje najbardziej energetyczne sety, a całość jest zmiksowana z magią natury i Kazimierza Dolnego, czyli Kazimiernikejszyn.

W tym roku grają: Organek ze specjalnym kawałkiem, Marika w pełnym składzie ze smyczkami, Łąki Łan z nieskrępowaną petardą muzyczną, Kapela z Wsi Warszawa z energią czarodziejską, Zeus (na zdjęciu) – raper przepełniony pozytywem, Psio Crew powracające z nową mocą, Domowe Melodie z jedynym w swoim rodzaju graniem, November Project z bezlitosną miłością do żywego stworzenia, Bohemian Betyars w wybuchowej mieszance cygańsko-klezmersko-punkowej, Chonabibe bujające do ciągłej zabawy, Dziady Kazimierskie eksponujące stan umysłu Kazimiernikejszyn. Gościnnie w czwartek Jacek Kleyff i Słoma, czyli legendy na wyciągnięcie ręki.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-10 lipca w Kazimierzu Dolnym. Więcej informacji na Kazimiernikejszyn.pl. Bilety znajdziecie na Eventim.pl.

 

Polecane

Share This