Poznaliśmy pierwszą gwiazdę przyszłorocznego Pol’and’Rock Festivalu

Jerzy Owsiak ogłosił daty festiwalu.


2019.08.19

opublikował:

Poznaliśmy pierwszą gwiazdę przyszłorocznego Pol’and’Rock Festivalu

fot. Damian Mekal / WOŚP

Dwa tygodnie po zakończeniu 25. Pol’and’Rock Festivalu poznaliśmy pierwszą gwiazdę przyszłorocznej edycji. Jerzy Owsiak pojawił się na tegorocznym Cieszanów Rock Festiwalu, by wręczyć Złotego Bączka grupie Dubioza Kolektiv za ubiegłoroczny koncert na festiwalu WOŚP. Po festiwalu organizator Pol’and’Rock podzielił się z fanami na Facebooku refleksją na temat cieszanowskiej imprezy.

Festiwal w Cieszanowie jest zaskakujący. Byliśmy tutaj pierwszy raz. Jest taką miniaturką Pol’and’Rock Festival. Impreza biletowana, ale czuć ducha organizatorów, którzy z całym zapałem przygotowali niewielki kawałek ziemi na dobrą zabawę. Jest i miejsce dla dzieci, jest super zorganizowana gastronomia, „pasaż handlowy” otaczający całą widownię, jest zwyżka dla „wózkowiczów”, jest też kawałek miejsca dla alternatywy i przede wszystkim – jest dużo ludzi, którzy fantastycznie, tak jak u nas, przyjęli zasady i reguły wspólnej zabawy – czytamy w poście podpisanym przez Jerzego Owsiaka i jego żonę Lidię.

Szef WOŚP zdradził, że jednym z koncertów, które widział w Cieszanowie, był koncert Pidżamy Porno. To właśnie zespół Grabaża ma być pierwszą gwiazdą Pol’and’Rock Festivalu 2020.

Grali u nas 13 lat temu. To już tylko formalnością było przywitanie się z Grabażem i zaproszenie go na przyszłoroczny Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020 r. Zaproszenie przyjęte z uśmiechem na ustach, co zresztą było obustronne – napisali Owsiakowie.

Polecane

Share This