Poznaliśmy pierwsze gwiazdy III edycji Kazimiernikejszyn


2016.02.04

opublikował:

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy III edycji Kazimiernikejszyn

Festiwal, który narobił sporo zamieszania w geografii polskich wydarzeń, szykuje się do trzeciej edycji. W tym roku organizatorzy poza tym wszystkim co budziło entuzjazm w poprzednich latach, przygotowują dodatkowe przygody m.in.: bicie rekordu Guinnessa w ilości osób śmiejących się, Zadaniobieg, czyli bieg ze śmiesznymi zadaniami, czy Durniej: turniej rzeczy inteligentnie absurdalnych.

Na scenie pojawią się m.in. Marika, Organek, Kapela ze Wsi Warszawa, Domowe Melodie, Psio Crew, November Project, Dziady Kazimierskie. Kolejnych artystów poznamy wkrótce.

Warto wiedzieć, że to festiwal, na którym, podobno pierwszy raz w swojej karierze, Kasia Nosowska tańczyła na scenie, porwana pod rękę przez Włodka Paprodziada Dembowskiego, to tutaj urządza się silent disco na rynku, jedzie się rowerem z lampą czołówką w 300-metrowym tunelu, bierze udział w warsztatach rozwojowych z najlepszymi trenerami, wyleguje na dzikiej plaży, zachwyca widokami wąwozów i lasów okalających Kazimierz Dolny, szaleje w Strefie Rakiecie, czy nie robi kompletnie nic w Strefie Nudy.

Kazimiernikejszyn jest cenione za swoją absolutnie niepowtarzalną atmosferę i humor przenikający nawet wątki organizacyjne. Festiwal oferuje szereg udogodnień i wspiera aktywność oferując Karnety Ruchowe dla lubiących biegać lub jeździć na rowerze, Karnety Petardy dla lubiących masaże i wiele, wiele innych.

III edycja Kazimiernikejszyn odbędzie się w dniach 7-10 lipca w Kazimierzu Dolnym. Karnety znajdziecie już na Eventim.pl.

Polecane

Share This