Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Polish Hip-Hop Festivalu


2020.03.26

opublikował:

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Polish Hip-Hop Festivalu

fot. mat. pras.

To ogłoszenie miało mieć zupełnie inny charakter, planowaliśmy przedstawić je w niespotykanej dotąd formie i w wydaniu, które na długo zapadłoby naszym odbiorcom w pamięć. Niestety, świat stanął na głowie, koronawirus wywrócił wszystko do góry nogami. Mamy nadzieję, że w końcu pozbędziemy się tej zarazy i wszystko wróci do normy – czytamy w oficjalnym komunikacie organizatorów Polish Hip-Hop Festivalu. Właśnie poznaliśmy pierwsze gwiazdy zaplanowanej na 6-8 sierpnia ósmej edycji płockiej imprezy.

Line-up tegorocznej edycji otwiera warszawski PRO8L3M. Oskar i Steez zawitają do Płocka, by promować swój tegoroczny „Art Brut 2”. Na największej hip-hopowej imprezie w Polsce zobaczymy w tym roku ponadto Matę, Szpaka, Kaza Bałagane, Jana-rapowanie, Kabe, Winiego (koncert Winiego ma szanse być highlightem tej imprezy), Słonia, Aviego x Louisa Villaina, Gverillę, Dziarmę, Hodaka i Piotra Cartmana. Trzeba przyznać, że pierwsze ogłoszenie robi ogromne wrażenie.

Dzisiaj rusza sprzedaż karnetów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 170 zł. Karnety na cały festiwal możecie nabyć pod tym adresem. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do 26 kwietnia lub do jej wyczerpania. Harmonogram sprzedaży karnetów na 8. Polish Hip-Hop Festival wygląda następująco:

170 PLN: do 26 kwietnia *lub do wyczerpania I puli karnetów / karnet 3 dni
180 PLN: 27 kwietnia – 26 maja *lub do wyczerpania II puli karnetów / karnet 3 dni
190 PLN: 27 maja – 26 czerwca *lub do wyczerpania III puli karnetów / karnet 3 dni
200 PLN: 27 czerwca – 26 lipca *lub do wyczerpania IV puli karnetów / karnet 3 dni
210 PLN: 27 lipca – 5 sierpnia *lub do wyczerpania V puli karnetów / karnet 3 dni
230 PLN: 6 sierpnia – 8 sierpnia *lub do wyczerpania VI puli karnetów / karnet 3 dni

Ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. Po wyczerpaniu tej puli dostępne będą tylko karnety 2-dniowe uprawniające do uczestnictwa w piątek oraz sobotę.

Polecane

Share This