Poznaliśmy pierwszego uczestnika nowej edycji SBM Starter


2018.12.17

opublikował:

Poznaliśmy pierwszego uczestnika nowej edycji SBM Starter

fot. mat. pras.

Po kilku miesiącach przerwy wraca akcja SBM Starter. Poznaliśmy pierwszego uczestnika – jest nim pochodzący z Inowrocławia Moli.

SBM Starter to akcja skierowana do wyróżniających się, wschodzących raperów, którzy poszukują swojej szansy. Dzięki pierwszej edycji do SBM Label dołączyli White 2115 oraz Jan-rapowanie. Akcja powraca z nowym teledyskiem zrealizowany do numeru „Versus” pochodzącego z Inowrocławia rapera Moliego.

Moli – rocznik ‘94. Pierwsze teksty napisał w drugiej klasie gimnazjum, a swoje pierwsze nagrania datuje na 2010 rok. Moli wyróżnia się zarówno bezkompromisowym podejściem do treści, jak i charakterystycznym głosem i flow, które wyróżnia się w zalewie podobnych do siebie zawodników. Wśród swoich największych inspiracji wymienia Drake’a i The Weeknd, na drugim planie stawiając takich artystów jak Young Thug, Tory Lanez, czy Lil Durk. Jego rap znalazł uznanie nie tylko w SBM Label. Twórczość Moliego spropsował m.in. Szpaku – reprezentant BOR, uważany za jednego z najlepszych polskich raperów młodego pokolenia. Największą wartością tekstów Moliego jest prawdziwość i brak autocenzury, a historie opowiadane w kawałkach niejednego słuchacza mogą przyprawić o ciarki na plecach.

Polecane

Share This