Poznaliśmy pierwszy wykonawców MTV VMA 2020


2020.08.07

opublikował:

Poznaliśmy pierwszy wykonawców MTV VMA 2020

BTS, Doja Cat i J Balvin wystąpią na scenie podczas tegorocznej gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Kolejni wykonawcy zostaną ogłoszeni niebawem.

Już 30 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku odbędzie się jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie. W gronie pierwszych wykonawców znalazł się słynny zespół K-Popowy, BTS, który jest również nominowany w trzech kategoriach – “Najlepszy teledysk popowy”, “Najlepszy teledysk K-Pop” oraz “Najlepsza choreografia”. Co więcej, będzie to pierwszy w historii występ południowo-koreańskiego boysbandu na gali MTV VMA oraz telewizyjny debiut ich najnowszego singla “Dynamite”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Billie Eilish, Lady Gaga, Ariana Grande i The Weeknd nominowani do MTV VMA 2020

Kolejną wokalistką, która pojawi się na scenie będzie amerykańska piosenkarka i raperka, Doja Cat, która ma na swoim koncie trzy nominacje, m.in. za “Piosenkę Roku”. Podczas gali, widzowie zobaczą również czterokrotnego zwycięzcę nagrody Latin Grammy, J Balvin’a, który jest obecnie jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych artystów muzycznych na świecie. Pochodzący z Kolumbii J Balvin powalczy o statuetkę MTV VMA 2020 w czterech kategoriach, m.in. za “Najlepszą współpracę”.

Na szczycie listy nominowanych MTV VMA 2020 znalazły się Lady Gaga i Ariana Grande, które mają na swoim koncie po dziewięć nominacji. Tuż za nimi, znaleźli się Billie Eilish i The Weekend, a cała czwórka powalczy o statuetkę w kategorii “Teledysk Roku”. Na stronie www.mtv.com/vma fani mogą oddawać głosy w 15 neutralnych płciowo kategoriach.

Polecane


Share This