Poznaliśmy setlistę Metalliki. Nowy utwór dostępny w iTunes


2014.06.23

opublikował:

Poznaliśmy setlistę Metalliki. Nowy utwór dostępny w iTunes

11 lipca Metallica ponownie wystąpi w Polsce. Zespół będzie gwiazdą tegorocznego festiwalu Sonisphere, na którym pojawią się także Alice In Chains, Anthrax i Kvelertak.

Warszawski Stadion Narodowy będzie jednym z przystanków na trasie Metallica By Request. Głównym założeniem tournee było oddanie w ręce fanów setlist poszczególnych koncertów. Na specjalnej stronie internetowej fani wskazywali, które utwory chcieliby usłyszeć w trakcie danego show. Teraz, kiedy głosowanie jest zakończone, możemy pokazać Wam pełny zestaw kawałków, które Metallica zagra w Warszawie.

Jednocześnie zespół oddał w ręce fanów utwór zapowiadający nową płytę utwór „Lords Of Summer”. Kawałek znany dotychczas z nagrań koncertowych oraz opublikowanej jakiś czas temu wersji demo można już kupić za pośrednictwem iTunes.

Poniżej prezentujemy odsłuch utworu oraz grafikę prezentującą setlistę.

Przed koncertem Metalliki warto odświeżyć sobie wiedzę poświęconą grupie. W tym celu zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie kilka wartościowych publikacji poświęconych zespołowi. Szczególnie polecamy książkę „W pogoni za Metalliką”, której autorem jest Piotr „Menios” Kowieski. Piotr opisuje każdy z kilkudziesięciu koncertów Metalliki, które widział na przestrzeni kilkunastu lat, a także swoje spotkania z członkami zespołu. Idealny prezent od fana dla fanów.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This