Poznaliśmy support Ariany Grande


2019.03.06

opublikował:

Poznaliśmy support Ariany Grande

fot. mat. pras.

Multiplatynowa gwiazda Ariana Grande rozszerza swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę. W całej Europie ogłoszono 21 halowych występów m.in. w Londynie, Glasgow, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Krakowie, Kopenhadze, Wiedniu i wielu innych miastach.

Wyprodukowana przez Live Nation trasa, The Sweetener World Tour rozpoczyna się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork i do czerwca przemierzy całą Amerykę Północną. Po wakacjach Artystka wyruszy za Atlantyk. Europejska część trasy koncertowej rozpocznie się w Londynie, 19 sierpnia. Supportem podczas europejskiej trasy Ariany będzie Ella Mai, pochodząca z Londynu 23-letnia piosenkarka R&B oraz autorka tekstów.

Dla Elli będzie to pierwszy występ w Polsce. Jej styl określany jest jako klasyczne R&B lat 90. Przełom w karierze przyniosła jej współpraca z producentem DJ Mustard. Zyskała rozgłos za sprawą singla „Boo’d Up”, który w USA ma już status potrójnej platyny. Kawałek pobił rekord w obecności na szczycie zestawienia Billboard R&B/hip-hop airplay w kobiecej kategorii. W 2019 „Boo’d Up” została nominowana dwukrotnie do Grammy – Piosenka roku oraz Najlepsza piosenka R&B – zdobywając statuetkę w tej drugiej kategorii.

Dziś Brytyjka ma w dorobku trzy studyjne epki i jeden album zatytułowany po prostu „Ella Mai”.

Ariana i Ella wystąpią w Tauron Arenie Kraków 9 września.

Polecane

Share This