Poznaliśmy szczegóły „Redrumu” Słonia


2020.10.26

opublikował:

Poznaliśmy szczegóły „Redrumu” Słonia

fot. mat. pras.

Poznańska scena w natarciu. Publikując w weekend wideo do kawałka „Normalnie” donGURALesko zapowiedział, że lada dzień ruszy preorder nowego mixtape’u z Matheo „Vrony i Pro-tony”. W środę przedsprzedaż nowego krążka ma odpalić także Paluch, dziś natomiast robi to Słoń.

Do preorderowej wersji „Redrum”, którą można zamówić tutaj, dodawany jest limitowany, gratisowy krążek z instrumentalami oraz gadżet-niespodzianka. Wydanie specjalne będzie miało również inną oprawę graficzną od sklepowego.

Na nowej płycie Słonia nie usłyszymy gości. Za produkcję całego materiału odpowiada Chris Carson. Jak przyznaje poznański raper, praca nad albumem w czasach pandemii nie należała do najprostszych.

Sprawdź też: Słoń wskazał swojego ulubionego polskiego rapera i najgorszy kawałek, do którego się dograł

Nie ukrywam że logistyka nagrywania płyty i kręcenia klipów w czasie pandemii była mocno zaburzona i kosztowała nas dużo stresu. Ze względu na to, że Chris Carson mieszka na co dzień w Belgii, wszelkie nasze rozmowy na temat inspiracji, brzmienia odbywały się w 100% telefonicznie i w sumie ani razu się nie widzieliśmy na żywo podczas tego okresu.

Carson wniósł BARDZO dużo świeżości do mojej twórczości swoim brzmieniem, obaj jaramy się w sumie zupełnie przeciwległymi biegunami muzyki, ponieważ ja siedzę bardziej w podziemiu, metalu i ogólnopojętej kulturze horroru, natomiast Krystian ma potężną wiedzę na temat mainstream’owych trendów, brzmień i najnowszych patentów stosowanych zarówno w rapie jak i w muzyce pop – komentuje Słoń.

Fani rapera mogli poczuć się również lekko zakłopotani w kwestii tytułu płyty, jak sam tłumaczy:

Album oficjalnie się nazywa „Redrum” aczkolwiek sam używam roboczej nazwy „Czerwony rum” – obie formy możemy uznać za poprawne, aczkolwiek jak już wspomniałem oficjalną „sklepową” nazwą jest „Redrum”. Mam nadzieję że to co stworzyliśmy, się wam spodoba :* HAVE FUN KIDS!

Słoń – „Redrum” – tracklista:

01. Kosmiczne przygody generała Syfilisa
02. Czerwony rum (scratch DJ Flip)
03. Wylinka
04. Amore amore
05. Władza absolutna
06. Clint Eastwood
07. Szepty, krzyki
08. Konnichiwa (scratch DJ Flip)
09. Najgorszy przyjaciel człowieka
10. X
11. Na celowniku
12. Złoń
13. Megatron
14. Głębiej
15. Wojna totalna

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Brain Dead Familia (@bdf_oficjalnie)

Polecane

Share This