Poznaliśmy wszystkich gości Porka Poresa Porkinsona


2019.05.13

opublikował:

Poznaliśmy wszystkich gości Porka Poresa Porkinsona

fot. mat. pras.

Do premiery „93 mln mil od słońca” pozostało zaledwie kilka dni. Nowy album Porka Poresa Porkinsona, reprezentanta nieodżałowanego Trzeciego Wymiaru, trafi do sklepów już w najbliższy piątek.

Raper podzielił się dotychczas trzema kawałkami promującymi materiał oraz promomiksem. Teraz prezentuje tracklistę i gości swojej nowej płyty. W czterech utworach gościnnie pojawia się Nullizmatyk, ponadto na płycie udzielili się Waldemar Kasta, Rahim, Marek Dyjak, którego słyszeliśmy w singlu „Daj mi prąd” oraz amerykańska raperka i wokalistka AZitiZ.

Równolegle z „93 mln mil…” Pork wydaje także drugie wydawnictwo – koncept-album „Postapocalypto”. Oba krążki można jeszcze zamówić w preorderze.

Pork Pores Porkinson – „93 mln mil od słońca” – tracklista:

1. AMG
2. Orion
3. Infiniti ft. Nullizmatyk
4. Beastie Boys ft. Waldermar Kasta, Nullimatyk
5. Broda
6. Everest ft. Rahim
7. Tak to ma wyglądać
8. Daj mi prąd ft. Marek Dyjak
9. Chaos i ład
10. Jesteś wybrańcem
11. Coś mi mówi
12. Chuj ci w dupę
13. Natchnij mnie
14. Też tak mam ft. Nullizmatyk
15. Zabiorę cię ft. AZitiZ, Nullizmatyk

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Przedstawiam Wam pełną tracklistę „93 Mln Mil Od Słońca” razem z gośćmi. A już od jutra zaczynam podpisywać Wasze albumy i powoli zbliżamy się do dalszego etapu realizacji wysyłek, które zamówiliście. Jeszcze parę dni możecie zamawiać albumy w preorderze na dystrykt pl, tak aby dotarły przed premierą sklepową. Premiera oby tytułów: „93 Mln Mil Od Słońca” oraz „Postapocalypto” już 17 maja. Fot: @grymuza Grafika: @mr_emmess Big Up! #ppp #pork #pores #porkinson #tracklista #nowyalbum #solo #nullizmatyk #AZitiZ #waldemarkasta #rahim #jesteswybrancem #koniecpreorderu #preoreder #postapocalypto #nowedwaalbumy #dystrykt #psychoterapy #nowaplyta #amg #preorder #djcreon #creon #opusmagnum #93milionymilodslonca #dajmiprad #opusmagnum #djslime #slime #pivovsky

Post udostępniony przez Pork Pores Porkinson (@porkporesporkinson)

Polecane

Share This