Poznański ganster opowiada o tym, jak „pogonił” Sentino z miasta

Sam Sentino przedstawia sytuację "nieco" inaczej.


2024.04.19

opublikował:

Poznański ganster opowiada o tym, jak „pogonił” Sentino z miasta

fot. kadr z wideo

Wizerunek Sentino nieodłącznie jest sklejony z gangsterką, stąd nietrudno się dziwić, że w jego otoczeniu pojawiają się osoby, mające niebezpieczną przeszłość. Jedną z nich jest Marek Fersterman znany w Poznaniu (i nie tylko tam) jako Western. Panowie przecięli się kiedyś i dziś obaj to wspominają. Sęk w tym, że diametralnie inny sposób.

W sieci pojawiło się nagranie, w którym Western opowiada o tym, jak miał „przegonić” Sentino z Poznania.

Jest geniuszem, jeśli chodzi o teksty. Temu chyba nikt nie zaprzeczy. Ale jest też totalnym roj***uńcem, totalnym odklejeńcem, jeśli chodzi o swoje normalne życie. Mafie albańskie, sycylijskie, tureckie itd. Przeciąłem się z nim raz w Poznaniu. Poszedłem z nim na miasto. Wtedy pomyślałem, że pie***oli bzdury, ale nie zwracałem na to uwagi. Ale nad ranem, w pewnym pięciogwiazdkowym hotelu doskoczył do konsjerża i straszył go, że przebije mu gardło itd. Wtedy interweniowałem. Wjechałem do jego pokoju i powiedziałem: „Słuchaj, leśny głuptasie, masz 24g na opuszczenie Poznania. I tak zakończyłem jego przejmowanie Poznania – mówi Western.

Sentino słyszał tę wypowiedź i odniósł się do niej. Raper ma oczywiście swoją wersję.

Z całym szacunkiem, ale miałem umowę najmu na sześć miesięcy w CP do 1.4.23. Tu pan mnie oprowadził po całym mieście i widzieliśmy się 2-3 razy w kasynie. Pogoda i brak możliwości nagrywania w wielkim penthousie pogoniły mnie z Poznania, nikt inny. To że pana kolega chciał mnie okraść pod wpływem alkoholu, to ryzyko zawodowe celebryty, ale przez bliskość Berlina, z którego pochodzę, gwarantuję, że ludzie mojego wyznania dość szybko by się pojawili w pięknym pana Poznaniu. Pamiętam miłe wieczory zakrapiane wódeczką, zrobiłem panu zajebisty prezent i zawsze zachowywałem się wobec pana kulturalnie. Dzięki za promocję i dużo zdrowia – napisał w stories na Instagramie raper.

Polecane

Share This