„Pozwalał uwierzyć w magię”


2009.06.26

opublikował:

„Pozwalał uwierzyć w magię”

„Nie mogę znaleźć słów by wyrazić mój głeboki smutek po odejściu Michaela. Straciliśmy geniusza i ambasadora muzyki. Michael był inspiracją dla pokolen muzyków. Cieszę się, że miałem okazję go poznać i nauczyć się od niego  wiele o muzyce. Czas, który spędziliśmy razem na zawsze pozostanie dla mnie niezapomniany. Sercem jestem teraz z jego rodziną” – powiedział Justin Timberlake, jeden z artystów wyznaczanych na realnego następcę Jacksona.

„Straciłem młodszego brata. To tragiczna i nieoczekiwana wiadomość. Jestem po prostu zdruzgotany. Talent, oddanie, łaska i profesjonalizm – on miał to wszystko. Wraz z nim odeszła część mojej duszy” – pisze o śmieci Jacko, Quincy Jones, producent kultowej płyty Thriller.

„Jest mi smutno” – powiedziała krótko Lisa Marie Presley – była żona gwiazdora. „Mam złamane serce z powodu jego dzieci bo wiem, że były wszystkim dla niego i jego rodziny” – dodała.

Na antenie CNN Madonna przynała, że nie może przestać płakać. „Zawsze go podziwiałam. Świat muzyczny stracił dziś jednego z największych. Jego muzyka żyła będzie wiecznie”.

„Elizabeth Taylor jest zbyt zdruzgotana śmiercią swojego wielkiegp przyjaciela i nie jest w stanie wydać w tej chwili oficjalnego oświadczenia” – przekazali mediom przedstawiciele aktorki.

„Jackson pozwolił mi uwierzyć w magię. Pokazał mi, że bit można widzieć. Będe za nim tęsknił” – to słowa Diddy`ego.

Elton John przbywający na balu fundacji walczącej z AIDS, na wieśc o odejściu Jacksona oddał hołd zmarłemu artyście utworem „Don`t Let The Sun Go Down On Me”.

„On był moim muzycznym bogiem. Dzięki niemu uwierzyłem, że wszystko jest mozliwe. Dzięki swojej twórczości będzie żył wiecznie” – Wyclef Jean.

Były rzecznik prasowy artysty, Michael Levine stwierdził, że nie jest zdziwiony śmiercią gwiazdora. „Przez ostatnie lata Jacko był w niezwykle ciężkiej i często prowadzącej do zamoznieszczenia podróży. Nikt nie byłby w stanie znieśc tak długiego i silnego stresu z jakim miał do czynienia Jackson” – powiedział TMZ.com Levine.

„Zawsze będziemy Cię kochać. Niech ludzie mówią co chcą ale Ty byłeś w stu procentach oryginalny. Odpoczywać w pokoju” – napisał na swojej stronie ICE-T.

Polecane

Share This