Prawdziwie kolekcjonerskie bilety na Tindersticks


2012.04.06

opublikował:

Prawdziwie kolekcjonerskie bilety na Tindersticks

Do sprzedaży trafiły kolekcjonerskie bilety na koncert Tindersticks, który odbędzie się 9 maja w warszawskim klubie Palladium, start godzina 20.00.

Zespół przyjeżdża promować swój znakomity ostatni album „The Something Rain”. Koncert odbędzie się w drugiej części europejskiego tournee i będzie jedynym koncertem w Polsce.

Bilety zaprojektowała Ola Osadzinska, www.aleosa.com


Miejsca dostępności biletów kolekcjonerskich (ilość ograniczona):

BEIRUT HUMMUS and MUSIC BAR ul.Poznanska 12

Traffic Bileteria ul. Bracka 25

kasy klubu Palladium ul.Złota 9

kasy klubu Proxima ul. Żwirki i Wigury 99


Najnowszy album Tindersticks to przede wszystkim nowy rozdział w historii zespołu. Niezmienne pozostają  radość oraz pasja w tym co robią, bo robią to genialnie, zwłaszcza podczas koncertów pełnych  emocji i napięcia. Entuzjastyczne przyjęcie ich ostatniej produkcji jedynie podgrzewa atmosferę przed ich występem na żywo. Prawdziwa gratka dla fanów Leonarda Cohen’a, Nicka Cave’a, czy też Lambchop i Marka Lanegana. Nostalgiczna muzyka Tindersticks odkrywa  mroczną stronę  każdego słuchacza. Dla  wielu osób to płyta, która z pewnością znajdzie się w podsumowaniu najlepszych albumów 2012 roku, a na pewno dla wszystkich będzie to koncert, który na długo zagości w ich pamięci. Organizator BANG BANG PRODUCTION we współpracy z BEIRUT hummus & music bar 

koncert 9 maja 2012 

Palladium     

Ul. złota 9, Warszawa 

Bilety, dostępne od  26 marca  2012 KUP BILET:  

Polecane

Share This