Prawie całe lata 90-te polskiego hip-hopu na jednej scenie

S1 Warsaw i Rap History Warsaw: Impreza premierowa projektu Niewidzialna Nerka


2012.06.27

opublikował:

Prawie całe lata 90-te polskiego hip-hopu na jednej scenie

S1 Warsaw i Rap History Warsaw zapraszają na wspólną imprezę z okazji premiery wyczekiwanej kompilacji Niewidzialna Nerka, która od dnia rozpoczęcia sprzedaży 18 czerwca, rozprzestrzenia się niesamowitym tempie.

Podczas imprezy premierowej, która odbędzie się 29 czerwca w Mieście Cypel, na jednej scenie zagra wieloosobowy skład didżejski, odpowiadający przez niemal całą dekadę lat 90. za kultowe imprezy hip-hopowe w naszym kraju. Autorzy legendy takich miejsc jak Alfa, Hybrydy czy Remont przeprowadzą was jeszcze raz przez historię tego środowiska nawiązując do jego złotego okresu.

Na Cyplu wystąpią:

Ojciec chrzestny polskiej produkcji i autor muzyki większości klasycznych utworów lat 90. – DJ 600V. Działający w najpotężniejszych formacjach sceny: WFD, WWO, ZIP – DJ Deszczu Strugi. Obecny na scenie niemal od samego początku, weteran tysięcy imprez i bitew didżejskich, z ciągle świeżym spojrzeniem na muzykę – DJ Krime. Legendarny radiowiec Rozgłośni Harcerskiej i Radiostacji oraz felietonista magazynu Klan – Druh Sławek. Człowiek orkiestra, didżej i radiowiec, a przede wszystkim raper bodaj najważniejszego składu w historii polskiego hip-hopu – DJ Varjat aka Vienio.

Obok zasłużonych osobistości sceny, wystąpią także odpowiedzialni za przygotowanie kompilacji didżeje z kolektywów S1 Warsaw oraz Rap History Warsaw – DJ Steez, DJ Panda, Jedynak & J-son

Oprócz DJów, na wolnym mikrofonie na scenie pojawią się raperzy związani od lat ze stołecznym hip-hopowym środowiskiem.Swój udział do tej pory potwierdzili: Vienio, Włodi, WWDZ, Wigor, Numer Raz, Jano OMP, Franek Stereofonia, Kosi JWP, Łysol BC, Jasiek MBH, Hudy HZD, Medium oraz Lilu

Całe wydarzenie poprowadzi pionier freestyle`u nad Wisłą – Wujek Samo Zło.

Lineup:

DJ 600V

DJ Deszczu Strugi

DJ Krime

Druh Sławek

DJ Varjat aka Vienio

DJ Steez

DJ Panda

S1 Warsaw (Jedynak & J-son)

Na mikrofonach: Vienio, Włodi, WWDZ, Wigor, Numer Raz, Jano OMP, Franek Stereofonia,

Kosi JWP, Łysol BC, Jasiek MBH, Hudy HZD, Medium, Lilu i inni

Prowadzenie: Wujek Samo Zło


Miasto Cypel

Zaruskiego 6, Warszawa29 czerwca 2012

Start: 21:00

Wstęp wolny

Impreza bez ograniczeń wiekowych. Sprzedaż alkoholu dla osób powyżej 18 roku życia.

Polecane