Premiera albumu „Curious Things” Amy MacDonald


2010.01.27

opublikował:

Premiera albumu „Curious Things” Amy MacDonald

Poprzedni album Amy „This Is The Life” był ogromnym sukcesem – zyskał status platyny w 12 krajach (w tym w Polsce) rozchodząc się w nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy. Nowy materiał powstał w studio Paulla Wellera w Ripley, hrabstwo Surrey, a on sam pojawił się gościnnie na albumie.

Pierwszym singlem jest utwór „Don`t Tell Me That It`s Over”. Amy zaprezentuje go podczas specjalnych koncertów w Barrowland Ballroom w Glasgow już 28 stycznia oraz 2 lutego w ICA w Londynie.

Od momentu wydania „Thi Is the Life” w 2007 roku Amy jest ciągle w trasie, występuje na festiwalach w całej Europie, gdzie spotkała wielu swoich idoli, zdobyła niezliczone nagrody niepostrzeżenie stając się jednym z najlepszych brytyjskich towarów eksportowych ostatnich lat.

Jeśli na początku powiedziałbyś mi, jak ogromny sukces osiągnie ‘This Is the Life’ nie uwierzyłabym ci” – mówi Amy – „Ostatnie kilka lat było mieszanką ciężkiej pracy i doskonałej zabawy, jestem wdzięczna za okazanie mi wsparcie, szczególnie w mojej rodzinnej Szkocji. Jestem podekscytowana, że powrócę na rodzimy grunt z nowym albumem i koncertami. Nie mogę się już doczekać„.

Premiera w Polsce „Curious Things” Amy MacDonald zaplanowano 8 marca.

Polecane

Share This