Premiera Dj Cube „A Perfect Mess” Mixtape

Pobierz legalnie cały materiał


2012.03.16

opublikował:

Premiera Dj Cube „A Perfect Mess” Mixtape

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszą produkcję Dj Cube „A Perfect Mess” Mixtape. Znakomita selekcja, wspaniała muzyka i perfekcyjny mix. Nowy mixtape to kwintesencja dobrego smaku serwowana przez jednego z najlepszych dj’ów w Polsce.

 

Tytułowy bałagan zaskakuje różnorodnością gatunków połączonych w przyjemną dla ucha całość. DJ Cube jak zawsze dołożył wszelkich starań by słuchając tego mixu nie można było się nudzić. Dj Cube „A Perfect Mess” Mixtape to pozycja absolutnie obowiązkowa dla każdego miłośnika dobrej muzyki. „Ten mixtape jest dokładnie taki jaki miał być, trochę to trwało ale było warto, miłego odsłuchu” – dodaje Dj Cube.

 

 

 

Dj Cube, pochodzi ze śródmiejścia Łodzi, lecz wychował się na Bałutach, swoją przygodę z miksowaniem rozpoczął już w 1995 roku na dwóch gramofonach firmy Unitra.

Od roku 2000 Cube zagrał około 700 imprez i koncertów w Polsce i zagranicą, nagrał 9 mixtapów i wziął udział w wielu produkcjach, min: Zeus, Familia HP, ObózTA, Dreadsquad, OSTR, NTK. Pierwsze imprezy nakręcał w kultowym miejscu na hip hopowej mapie Łodzi klubie „Strefa”. W 2001 roku nagrał pierwszy mixtape „Mixtape vol 1” i w tym samym roku wraz z Dj`em Smoov-B stworzyli Born To Roll crew i pod tą nazwą organizowali koncerty, imprezy oraz wspólnie nagrywali mixtapy.

Pierwszym mixtapem był wydany w 2006 imprezowy „Crush Sounds”, rok później pojawił się „Funk You”, który za sprawą zespołu Naughty by Nature przedostał się za ocean i uzyskał pochlebną recenzję w nowojorskim magazynie Connex. Jako organizator sceny muzycznej festiwalu Outline Colour w 2008 roku zaprosił do Łodzi takich artystów jak: Dj Premier, Pharoahe Monch, Masta Ace & EMC, Torae, Marco Polo.

Więcej informacji na stronach: www.wielkiejol.com, www.djcube.com.

Tagi


Polecane