Premiera Heart & Soul – „Day of the Lords”


2010.05.07

opublikował:

Premiera Heart & Soul – „Day of the Lords”

Już dziś premiera debiutanckiej piosenki supergrupy Heart & Soul. Formacja, w której skład wchodzą znani i cenieni przedstawiciele polskiej sceny alternatywnej, powstała z miłości do muzyki Joy Division. Na pewno będzie to jedno z koncertowych wydarzeń roku 2010. Na Seven Festival odbędzie się jedyny letni koncert supergrupy pod hasłem „Projekt Closer”. W 30. rocznicę wydania kultowego albumu „Closer” zabrzmi na żywo w Węgorzewie muzyka Joy Division w wykonaniu Heart & Soul.

Pod adresem http://www.myspace.com/hnsband można posłuchać utworu „Day of the Lords”. Ponadto, znajdują się na nim również premierowe „Transmission” w wykonaniu Klimta, „Wilderness” w wersji Popupkillera oraz znane już wcześniej „Isolation” Agressivy 69. Wszystkie kawałki znajdą się na specjalnej płycie „A Tribute To Joy Division”, która będzie dołączana do karnetów dla pierwszych pięciu tysięcy uczestników Seven Festival.

Seven Festival odbędzie się w dniach 8 – 11 lipca 2010 w Węgorzewie. W tegorocznej edycji wystąpią m.in. Sepultura, The Legendary Pink Dots, a także polskie rockowe gwiazdy Hey, Coma, Closterkeller. Dla fanów ciężkiego rocka zagrają Vader i Hunter. Pierwszy raz w Węgorzewie zagra Lipali. 

W hołdzie Joy Division specjalny program przygotuje supergrupa Heart & Soul, złożona z gwiazd alternatywnego rocka. Ponadto pojawią się Strange Attractor, Tides From Nebula, California Stories Uncovered i Klimt.

Polecane

Share This