Premiera HELLOWEEN

Jubileuszowa kompilacja "Unarmed – Best of 25th Anniversary" to zestaw największych, ciężkich kompozycji metalowców nagranych na nowo min. z udziałem Praskiej Orkiestry symfonicznej.


2010.01.17

opublikował:

Premiera HELLOWEEN

Jak określają płytę, niemieccy metalowcy z kapeli Halloween, ‘Unarmed’ to hołd złożony wielbicielom ciężkiego, niemieckiego grania. Zespół szanując swoich słuchaczy zdecydował się nie wydawać zwykłego składaka typu ‘best of’, a wejść do studia i swoje największe metalowe kompozycje na nowo przearanżować i nagrać. Do współpracy na albumem ‘Unarmed – Best Of 25th Anniversary’ zespół zaprosił szanowanego i sprawdzonego producenta i przyjaciela zespołu – Charciego Bauerfeinda, a także utalentowanych muzyków, których zadaniem było wskrzesić znajdujące się na płycie kompozycję. Duża rolę w brzmieniu płyty odegrała wspomniana już Praska Orkiestra Symfoniczna. Składająca się z 70 instrumentalistów orkiestra zarejestrowała ponad 17 minutowy medley, który tworzą melodie z kawałków `Halloween`, `Keeper Of The Seven Keys` oraz `The King for A 1000 Years` – gęsia skórka u słuchaczy gwarantowana!

“Nie jesteśmy jednym z tych zespołów, które świętują same dla siebie, poprzez te płytę chcieliśmy powiedzieć ‘Dziękujemy’, wszystkim tym, którzy są z nami od 25 lat. Dla nas ten album, to wspólne świętowanie z naszymi fanami. Ta płyta była dla nas sporym wyzwaniem. Ostatecznie mieliśmy kupę zabawy na nowo nagrywając nasze kompozycje z udziałem orkiestry, Mamy szczera nadzieje, że nasi słuchacze to docenią i album im się spodoba.

‘Unarmed – Best of 25th Anniversary’ w wersji CD, CD/DVD oraz podwójnego winylu promować będzie singiel ‘Dr. Stein’.

 

Lista ścieżek:

CD:01. Dr. Stein

02. Future World

03. If I Could Fly

04. Where The Rain Grows

05. The Keeper`s Trilogy

06. Eagle Fly Free

07. Perfect Gentleman

08. Forever & One

09. I Want Out

10. Falling To Pieces

11. A Tale That Wasn`t Right

 

DVD:

DVD:

1 Making Of Unarmed 30:06

2 Dr. Stein (Videoclip) 04:02

3 Making Of Dr. Stein 03:35

4 Interview 31:50

Tagi


Polecane