Premiera nowego albumu Gorillaz


2018.06.29

opublikował:

Premiera nowego albumu Gorillaz

foto: mat. pras.

Najsłynniejsza animowana formacja na świecie przedstawia nowy studyjny album „The Now Now”! Płyta składa się z 11 piosenek, które wyprodukowali Gorillaz, James Ford i Remi Kabaka. Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Album jest dostępny na kompakcie, winylu oraz w postaci kolekcjonerskiego wydania deluxe box.

Gorillaz nie byliby sobą, gdyby przy okazji premiery albumu nie przygotowali jakiejś niespodzianki dla fanów. Nie inaczej jest w przypadku „The Now Now”. Tym razem wielbiciele Gorillaz mogą się zaangażować w uwolnienie z więzienia Wormwood Scrubs członka zespołu, Murdoca Niccalsa, który trafił za kratki! Korzystając z czatbota lub innych komunikatorów można się z nim porozumieć.

O kampanii opatrzonej hashtagiem #freemurdoc, można więcej przeczytać na stronie: http://www.gorillaz.com/freemurdoc/ lub dostać wiadomość głosową na https://freemurdoc.com/. 2D, Noodle i Russel Hobbs czekają na kolegę. Na razie skład Gorillaz uzupełnia Ace z Gangreen Gang.

Gorillaz tuż po premierze płyty wystąpią w Polsce! Animowaną formację będzie można podziwiać 6 lipca 2018 roku na festiwalu Open’er w Gdyni.

Polecane

Share This