Premiera nowego albumu Passengera


2018.08.31

opublikował:

Premiera nowego albumu Passengera

Passenger prezentuje kolejny singiel ze swojej nowej płyty „Runaway”, która dzisiaj ma swoją premierę. Utwór nosi tytuł „Survivors” i można go odsłuchać poniżej.

Pod pseudonimem Passenger kryje się Mike Rosenberg, brytyjski wokalista i autor tekstów. Uzdolniony muzyk zasłynął dzięki koncertom u boku Eda Sheerana oraz utworowi „Let Her Go” z 2013 roku, który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów w wielu krajach.

Ostatni album artysty, „Young as the Morning, Old as the Sea”, zajął pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a w ramach promocji płyty Passenger odbył największe w swojej dotychczasowej karierze światowe tourne, podczas którego oglądało go łącznie 1,4 miliona widzów.

Album „Runaway”, dziesiąty już w karierze Passengera, został zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i Australii przy udziale producenta Chrisa Vallejo. Na krążku usłyszymy między innymi takie instrumenty, jak mandolina czy banjo, a w składzie towarzyszącym Rosenbergowi w studio znaleźli się gitarzysta Benjamin Edgar, basista Rob Calder, perkusista Peter Marin oraz klawiszowiec Jon Hansen.

Szczegółowa tracklista

1 Hell Or High Water
2 Why Can’t I Change
3 Heart To Love
4 Let’s Go
5 Eagle Bear Buffalo
6 Ghost Town
7 Runaway
8 He Leaves You Cold
9 To Be Free
10 Survivors

Polecane

Share This