Premiera nowego singla Lee-Leet


2010.08.19

opublikował:

Premiera nowego singla Lee-Leet

Lee-Leet, niezależna polska artystka, ogłosiła premierę singla pt. „Rebel”, będącego zapowiedzią jej drugiego autorskiego albumu. Krążek ma się ukazać pod koniec tego roku. Lee-Leet zaprosiła do współpracy przy produkcji płyty byłego muzyka Kultu i Armii – Krzysztofa (Banana) Banasika, który na płycie wykona także partie gitarowe i waltorni. Artystka zapowiada, że płyta będzie emocjonalna i różnorodna klimatycznie z wyrazistym kobiecym wokalem, który jest jej znakiem rozpoznawczym. Utworu można posłuchać na stronie MySpace www.myspace.com/lee0leet.

Lee-Leet pojawiła się na polskiej scenie muzycznej zaledwie w grudniu 2009 z debiutanckim albumem „State of Emergency”, który wydała własnym sumptem. W ciągu zaledwie kilku tygodni od startu zdobyła uznanie liczących się rozgłośni radiowych (Trójka, Antyradio, Radio Euro).

Lee-Leet jest samodzielna, bezkompromisowa i zdeterminowana, żeby realizować swoją wizję artystyczną. Oprócz tego, że jest wokalistką, autorką muzyki i tekstów, jest aranżerem, producentem oraz wydawcą swojego materiału.

Polecane

Share This