Premiera nowej płyty Żabsona


2018.08.16

opublikował:

Premiera nowej płyty Żabsona

fot. P. Tarasewicz

Dzisiaj w nocy premierę miała nowa płyta Żabsona pt. „Trapollo”. Jest to drugi tegoroczny krążek rapera – pierwszym był „Żabson to ziomal”, który na rynku pojawił się w marcu.

Prawdopodobnie r*** znowu to lato. Mój nowy materiał to niesamowite zjawisko internetowej popkultury. To nie jest hip-hop, to nie jest disco, to nie jest trap. Co to za gatunek dowiecie się już niedługo – mówił niedawno Żabson. Czy miał rację? Posłuchajcie albumu na Tidalu.

“White 2115 to ziomal”

Poprzedni singiel “Internet.wav” potwierdza, że raper nie rzucał słów na wiatr. – Liczę się z tym, że tworząc coś nowego, nowy gatunek, nowy vibe, coś czego jeszcze nie było – odpadnie mi trochę fanów, trochę nowych przyjedzie, może dzięki temu spoza rapu. Zamierzam robić również muzykę poza rapową. Ta płyta nazywa się „Trapollo”, bo to trap pollo. Nie wiem czy więcej wyjaśnień to potrzebuje – mówił Żabson.

Na płycie pojawił się tylko jeden gość. Jest nim White 2115, który został “zaprezentowany” na Instagramie Żabsona. – @2115white to ziomal i jedyny gość na mojej nowej płycie ! (pisownia oryginalna) – napisał raper.

Borixon i Żabson szykują wspólny projekt?

Na Instagramie pojawiła się nowa opcja – fani mogą zadawać obserwowanym osobom pytania, a ci mogą publicznie na nie odpowiadać. Z nowej funkcji postanowił skorzystać Borixon, który odpowiedział na kilka pytań. Jedno z nich było szczególnie interesujące. Jeden z fanów zapytał rapera, czy możemy spodziewać się wspólnego projektu z Żabą. – Tak – odpowiedział bardzo lakonicznie Borixon.

Ostanim wspólnym numerem artystów był “Weedbanger”, który promował najnowszy solowy album Borixona “Mołotow”. W utworze gościnnie pojawił się również ReTo.

Polecane

Share This