Premierowa piosenka Nicki Minaj i Nasa


2018.08.12

opublikował:

Premierowa piosenka Nicki Minaj i Nasa

foto: kadr z wideo

Problem z wyczyszczeniem sampla był powodem, dla którego Nicki Minaj chciała przełożyć o tydzień premierę albumu „Queen”. Artysta publicznie zapytała Tracy Chapman o zgodę na wykorzystanie fragmentu jej piosenki „Baby Can I Told You”. Raperka zwróciła się także do fanów, pytając czy chcą dostać płytę 10 sierpnia, ale stracić jeden utwór, czy wolą poczekać tydzień dłużej, ale jednak usłyszeć piosenkę.

Chapman nie wyraziła zgody, więc Nicki w ostatniej chwili zdecydowała wrócić do terminu 10 sierpnia. Dzięki temu premiera jej albumu „Queen” nie zbiegnie się z wydaniem „Sweetener” Ariany Grande.

Siostra powiedziała „nie”

Ostatecznie Nicki podzieliła się ze słuchaczami problematycznym utworem, ale zrobiła to za sprawą Funkmastera Flexa. Piosenka „Sorry”, w której Minaj łączy siły z Nasem, pojawiła się na antenie podczas jego audycji, a teraz można jej posłuchać na kanale youtube’owym kanale Flexa. – Siostra powiedziała „nie” – poinformowała na Twitterze Nicki, odnosząc się do decyzji Tracy Chapman.

„Queen” trafiła do sieci w piątek o 18:00 polskiego czasu. Singlami promującymi materiał były „Rich Sex” z Lil Wayne’em, „Bed” z Arianą Grande oraz „Chun-Li”. Na płycie gościnnie pojawili się także The Weeknd, Foxy Brown, Swae Lee z Rae Sremmurd, Eminem oraz Future.

Z tym ostatnim Minaj rusza w trasę “NickiHndrxx Tour”. Tournee startuje we wrześniu w Stanach, na początku 2019 trasa przeniesie się do Polski. 24 lutego Minaj i Future dotrą do Polski, by wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas “NickiHndrxx Tour” będzie ich wspierać trójka artystów. Pierwszym ujawnionym gościem jest budzący szereg kontrowersji Tekashi 6ix9ine. Nicki i 6ix9ine zaprezentowali niedawno wspólny utwór “FEFE”. Oprócz niego raperkę w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć m.in. w singlach wspomnianej już Ariany Grande, Elli Mai oraz Big Seana.

 

 

 

Polecane

Share This