Dwa premierowe utwory Kanyego Westa


2018.04.28

opublikował:

Dwa premierowe utwory Kanyego Westa

fot. P. Tarasewicz

Wiemy już, że 1 czerwca ukaże się nowy album Kanyego Westa, dlatego najwyższy czas zrobić wokół niego trochę szumu. W ostatnich dniach West nie schodzi z nagłówków mediów muzycznych na całym świecie m.in. dzięki dziwnej rozmowie telefonicznej z Ebro Dardenem na fali Hot97, a także twitterowym wywodzie, w którym nazwał Donalda Trumpa swoim bratem.

Oprócz tego West zapowiedział utwory nagrane z Travisem Scottem, Lil Uzi Vertem i A$AP Rockym. Póki co w żadnym z dwóch zaprezentowanych kawałków nie usłyszymy żadnego z tych artystów. W „Ye VS. The People” gościnnie pojawia się za to T.I. Utwór zadebiutował na antenie rozgłośni Power 106 FM i póki co możemy zapoznać się jedynie z wersją ripowaną z radia (znajdziecie ją tutaj). Drugi premierowy kawałek to „Lift Yourself”. W dość osobliwym utworze, którego można posłuchać na oficjalnej stronie artysty wykorzystano sample z utworu „Liberty” formacji Amnesty.

Tydzień po premierze solowego krążka ma się ukazać płyta nagrana wspólnie z Kidem Cudim. Ponadto Kanye zapowiedział nowe albumy Pushy T, Teyany Taylor oraz przede wszystkim Nasa. West, który ma być zaangażowany w produkcję z każdego z tych wydawnictw przyznał niedawno na Twitterze, że produkując dla Nasa czuł się, jakby znowu miał 19 lat.

Polecane

Share This