PreorderTV: wywiad z Liroyem i Borixonem (wideo)


2013.07.30

opublikował:

PreorderTV: wywiad z Liroyem i Borixonem (wideo)

Gośćmi Mateusza Jędrzejewicza są tym razem Liroy i Borixon, którzy w oparach dymu i unoszącej się wręcz w powietrzu pozytywnej atmosfery spotkali się po latach, przy okazji kręcenia klipu do kawałka Wojtasa „Ol Dirty Dancing”.

O nadchodzących albumach weteranów sceny, kieleckim rapie, muzycznej ewolucji, początkach hip-hopu w Polsce, zarzutach młodszych raperów/słuchaczy, dotyczących „powrotu dinozaurów dla hajsu” oraz legalizacji i podejściu do marihuany – o wszystkim tym opowiedzą bohaterowie najnowszego odcinka.

{reklama-hh}

 

Ponadto dowiecie się, jakie atrakcje przygotował Liroy z okazji XX-lecia od premiery Scyzoryka, czy „Przerwa” ukaże się na fizyku, co tak naprawdę łączy Liroya z Palikotem oraz czy planuje on startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Ekipa PreorderTV z góry uprzedza – dźwięk pozostawia wiele do życzenia, cała akcja z wywiadem wynikła spontanicznie, nikt nie był na to przygotowany – podczas luźnej rozmowy u Borixona, któremu serdecznie dziękujemy za gościnę, uznaliśmy, że warto zarejestrować ją przed kamerą i upublicznić.

Polecane

Share This