„Pretty Girls” przepadło bez śladu? Iggy Azalea obwinia Britney Spears

"Nie miałam na to wpływu, jestem tylko gościem w tym utworze".


2015.07.02

opublikował:

„Pretty Girls” przepadło bez śladu? Iggy Azalea obwinia Britney Spears

To miał być jeden z największych kandydatów do miana hitu wakacji. Niestety, wspólna piosenka Britney Spears i Iggy Azalei „nie zażarła” i kompletnie przepadła na listach przebojów. W najnowszym notowaniu najpopularniejszych singli publikowanym na stronie Billboardu „Pretty Girls” znajduje się na 81 pozycji. W najlepszym tygodniu piosenka plasowała się zaledwie na siódmym miejscu. Czyja to wina?

Iggy Azalea zrzuca całą odpowiedzialność na Britney. Artystka po tym jak obiecała, że całkowicie zniknie z mediów społecznościowych, zdecydowała się jednak na powrót do aktywności na Twitterze i wypowiedziała się na temat porażki singla. Trudno jest wywindować piosenkę na szczyt list przebojów bez dodatkowej promocji, bez występów w telewizji itp. – stwierdza Iggy i dodaje: Nie miałam na to wpływu, jestem tylko gościem w tym utworze.

Na zarzut, że Australijka zachowuje się nie fair wobec Britney, Iggy odpowiada: Moja opinia pasuje do każdej piosenki. Nie zamierzam lizać kobiecego tyłka 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu tylko po to, by być jej przyjaciółką.

Polecane