Prezent od PRO8L3M dostępny już na YouTube


2018.08.16

opublikował:

Prezent od PRO8L3M dostępny już na YouTube

foto: Ada Zielińska

PRO8L3M opublikował bonusowy utwór, który wcześniej można było odsłuchać tylko za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na systemach Android i iOS.

„Ground Zero” było niespodzianką w podziękowaniu za wsparcie dla słuchaczy, którzy sięgnęli po fizyczne wersje “Ground Zero Mixtape”. – Mamy obiecany prezent w postaci ukrytego bonus tracka i animacji augmented reality. Animację i kawałek możecie odpalić symultanicznie po ściągnięciu i uruchomieniu dedykowanej aplikacji oraz nakierowaniu obiektywu telefonu na okładkę CD-boxa “Ground Zero Mixtape” – zakomunikowali kilka dni temu Steez i Oskar.

Teraz „Ground Zero” pojawiło się na YouTube.

PRO8L3M zdradza liczbę sprzedanych kopii mixtape’u

16 marca do sklepów trafiło ostatnie jak dotąd wydawnictwo duetu PRO8L3M – “Ground Zero Mixtape”. Pod koniec lutego artyści uruchomili preorder wersji specjalnej, wyprzedając cały przygotowany nakład ośmiu tysięcy egzemplarzy w zaledwie kilkanaście godzin. Oskar i Steez poinformowali, ile kopii wydawnictwa sprzedali łącznie. – “Ground Zero Mixtape” sprzedał się do dziś w ponad 20 tysiącach egzemplarzy – czytamy na instagramowym profilu grupy.

Polecane

Share This