Prezenterka szydzi na wizji z Nicki Minaj i jej męża


2020.03.11

opublikował:

Prezenterka szydzi na wizji z Nicki Minaj i jej męża

foto: mat. pras.

Nicki Minaj początku tego roku do udanych nie zaliczy. Jej brat został skazany za pedofilię i spędzi 25 lat w więzieniu, a później policja aresztowała jej męża, Kenneth’a Petty’ego. Mężczyzna, skazany kiedyś za gwałt, miał zarejestrować się jako przestępca seksualny po przeprowadzce z Nowego Yorku do Los Angeles. Nie zrobił tego i teraz za to odpowie przed sądem federalnym. Wendy Williams, dziennikarka słynąca z ciętego języka i prowadzenia popularnego programu „The Wendy Williams Show”, nie zostawiła suchej nitki na raperce oraz jej mężu.

Zabrakło nam dziś czasu i nie mogliśmy dobrać się do męża Nicki Minaj – powiedział – Coś Ci powiem Nicki. Nigdy nie powinnaś za niego wyjść, a teraz zrujnowałaś wszystko to, co mogłaby stworzyć Twoja marka – zwróciła się do raperki.

Williams stwierdziła potem, że to będzie pierwszy temat jaką poruszy w kolejnym programie. Następnie mówiąc o mężu Minaj, zahaczyła brata artystki.

Nigdy nie będziesz mieć szans będąc z facetem, który grożąc nożem zgwałcił kobietę. Zarejestrowany przestępca seksualny nigdy nie znajdzie zrozumienia w społeczeństwie. Jest tylko jedna gorsza rzecz niż dotykanie dzieci czy straszenie nożem. To morderstwo. A przy okazji, siedział też za zabójstwo – dodała ironicznie Williams.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#PressPlay: Before ending her show this morning #WendyWilliams had a message for #NickiMinaj (📹: @wendyshow

Post udostępniony przez The Shade Room (@theshaderoom)

To nie pierwszy raz kiedy Williams atakuje męża Minaj w swoim programie.

Petty został skazany za gwałt w 1995 roku, a w 2006 trafił za kraty za zabójstwo.

Polecane

Share This