Primaaprilisowe transfery w wytwórniach hip-hopowych


2019.04.01

opublikował:

Primaaprilisowe transfery w wytwórniach hip-hopowych

fot. P. Tarasewicz

Nie tylko artyści próbują wkręcić fanów w prima aprilis. 1 kwietnia pole do popisu mają także wytwórnie płytowe, które przedstawiają swoich „nowych” podopiecznych. Alkopoligamia od lat wymyka się jednoznacznej klasyfikacji jako wytwórnia hip-hopowa, dziś jednak informuje, że jej szeregi zasila artysta, którego nigdy nie podejrzewalibyśmy o to, że podpisze kontrakt z rapowym labelem.

Andrzej „Piasek” Piaseczny w Alkopoligamia.com – czytamy w poście zilustrowanym fotomontażem przedstawiającym Piaska i Tego Typa Mesa.

Może to zapowiedź trzeciej części Albo Inaczej? A może Mes chce reaktywować Flexxip, ale bez Blefa w składzie?

Znacznie bliżej rapu pozostaje Diil Gang i związana z nim wytwórnia Hemp Rec.

W miniony weekend do życia została powołana nowa supergrupa, w której skład wchodzą Bilon BPP, The Game oraz Żary. Album o roboczym tytule „Los Angeles Ether” ukaże się jesienią 2019. Za produkcję odpowiada w całości DJ Volt, krążek będą promować wysokobudżetowe teledyski, musical z udziałem międzynarodowych gwiazd oraz cykl koncertów typu TINY DESK Polsce i USA. Ciekawostką jest fakt, że The Game wszystkie swoje teksty pisze w języku polskim, pomaga mu w tym Wujek Samo Zło – głosia opublikowana na instagramowym profilu Diili informacja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Reprezentanci DIIL GANG nie zwalniają tempa. W miniony weekend do życia została powołana nowa supergrupa, w której skład wchodzą Bilon BPP, The Game oraz Żary. Album o roboczym tytule „Los Angeles Ether” ukaże się jesienią 2019. Za produkcję odpowiada w całości DJ Volt, krążek będą promować wysokobudżetowe teledyski, musical z udziałem międzynarodowych gwiazd oraz cykl koncertów typu TINY DESK Polsce i USA. Ciekawostką jest fakt, że The Game wszystkie swoje teksty pisze w języku polskim, pomaga mu w tym Wujek Samo Zło. Elo! 🔥🔥🔥🔥 #diil #diilordie #diil4life #bilonbpp #zaryjlb #thegame @dj_600v @bilon_jointpenk @zary_official @wujek_samo_zlo #polska #usa #warszawa #losangeles #illegalstreetuniversity #diilgang #nazawszedobramarka

Post udostępniony przez DIIL (@diil_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Andrzej „Piasek” Piaseczny w Alkopoligamia.com!🚨WITAMY! #alkopoligamia

Post udostępniony przez Alkopoligamia.com (@alkopoligamiacom)

Polecane

Share This