PRO8L3M prezentuje wideo z trasy


2016.10.18

opublikował:

PRO8L3M prezentuje wideo z trasy

Wideo, które możecie zobaczyć poniżej, dokumentuje koncert, który Oskar i DJ Steez zagrali 7 października w katowickim klubie Królestwo.

Trasa PRO8L3M-u potrwa do połowy grudnia. Ostatni koncert zaplanowano na 16 grudnia w warszawskiej Progresji. Bilety na ten występ jeszcze są. Z pozostałymi miastami bywa różnie. Brakuje biletów m.in. na koncerty w Poznaniu, Krakowie, Lublinie i Sopocie. W tym ostatnim mieście duet zagra na szczęście dwa razy. Znajdziecie jeszcze wejściówki na 20 listopada. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

Warszawski duet po dwóch doskonale przyjętych nielegalach wydał w czerwcu swój oficjalny debiut. Imienne wydawnictwo spotkało się z bardzo dobrymi recenzjami. W naszym tekście o tym albumie pisaliśmy : „Dokumentuje bogate życie na granicy prawa, życie, które od samego początku naznaczone jest katastrofą. Wchodzisz w neonowy świat przez rozklekotane drzwi. PRO8L3M idą tu wbrew opowieści o wzlocie i upadku. U nich upadek, zupełnie jak obskurne wejście do dawnego ekskluzywnego klubu”.

A propos koncertów PRO8L3M-u warto przypomnieć niedawny występ  w Warszawie w Boiler Room, gdzie duetowi towarzyszył na scenie Pezet. Panowie wykonali wspólnie kilka kawałków z obu repertuarów.

Polecane

Share This